Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вебінари > Безкоштовні вебінари на серпень–вересень від компанії Clarivate

Презентація наукових здобутків вченого, Web of Science Core Collection: нові та старі можливості для науковця та адміністратора – головні теми обговорень

Оприлюднено графік вебінарів на серпень та вересень із Серії Clarivate науковцям з можливістю отримати сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару. Заходи проходять на платформі Webex, яка не підтримує операційні системи ХР та нижче, тож необхідно обрати відповідний комп’ютер, планшет, або смартфон. Розклад доступний на новій сторінці https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine.

11 серпня 2022 року

Тема: Презентація наукових здобутків вченого

Тези: Традиційно оцінку наукової діяльності вченого проводять по опублікованих роботах, оглядах, патентах, отриманих грантах, участі в рецензуванні тощо. Наявність однофамільців, що можуть працювати в тій самій галузі, зміна науковцем прізвища або варіації транслітерації, тематика роботи на стику наук, та зміна місця роботи, наприклад наукові стажування чи робота за грантами значно ускладнюють ідентифікацію робіт науковця. Протягом вебінару розглянемо основні наукометричні показники які використовуються для наукової діяльності, пошук на аналіз науковця у Web of Science, корегування авторських профілів на інших ресурсах зокрема Publons, Orcid, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3OOv4Ac

16:15–17:15 – https://bit.ly/3395z9N

8 вересня 2022 року

Тема: Web of Science Core Collection: нові та старі можливості для науковця та адміністратора

Тези: В вересні підсумуємо всі зміни, оновлення, новий функціонал, який з’явився у Web of Science Core Collection протягом цього року. Розглянемо з чого складається база, як відбувається індексація які матеріали можуть бути проіндексовані. Як знайти та проаналізувати матеріали за вашою темою, як використовувати символи скорочення за заміни, базовий та розширений пошуку на що вказують наявні цитування. Як визначити де краще надрукувати свої результати. Як перевірити чи індексується дане видання у Web of Science і якій саме базі даних. Які установи ефективні в вашій галузі, які грантодавці фінансували аналогічні проекти. Як зберегти отримані результати. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

16:15–17:15https://bit.ly/3zC06EC

Прес-центр бібліотеки