Web of Science Core Collection, SWOT-аналіз в InCites та усе для ефективної наукової діяльності: анонсовано україномовні вебінари Clarivate у травні - Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Web of Science Core Collection, SWOT-аналіз в InCites та усе для ефективної наукової діяльності: анонсовано україномовні вебінари Clarivate у травні

Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вебінари > Web of Science Core Collection, SWOT-аналіз в InCites та усе для ефективної наукової діяльності: анонсовано україномовні вебінари Clarivate у травні

Навіть під час війни щомісячна серія вебінарів «Clarivate науковцям» допомагає усім бажаючим у їхніх наукових пошуках. Так, у травні 2022 року компанія пропонує долучитися до нової серії заходів. Вебінари, традиційно, проходитимуть безкоштовно, українською мовою на платформі Webex.

Як і завше, сертифікат учасника передбачено тим, хто прослухає не менше 90% часу обраного вебінару.

Пошук та аналіз літератури, науковців, установ за даними Web of Science та InCites

5 травня

Тема: «Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності»

Тези: Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора. Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?

Посилання для реєстрації:

10:15–11:15: https://bit.ly/3xwPqrN

16:15–17:15: https://bit.ly/3JRQuKG

10 травня

Тема: Профіль установи: створення, корегування, використання

Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Які показники можна та варто дивитися? Складнощі та шляхи подолання при пошуку і аналізу публікацій установи. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи у Web of Science Core Collection. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Посилання для реєстрації:

10:15–11:15: https://bit.ly/37qRiHV

16:15–17:15: https://bit.ly/3jKDx9l

12 травня

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites для науковця та адміністратора

Тези: Оглядовий вебінар можливостей аналітичного інструменту InCites. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Критерії ефективності співпраці. Пошук партнерів для виконання проектів Аналіз документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, які будуть поставлені в реєстраційних анкетах.

Посилання для реєстрації:

10:15–11:15: https://bit.ly/37ZGqR1

Cерія Research Smarter

24 травня

Тема: Research Smarter: Огляд літератури на відмінно

Тема: Робота з джерелами інформації потребує певних навиків. Незалежно від того, працюєте ви над оглядом чи дисертацію, опис поточного стану проблеми, аргументація вибраної теми, вибір джерел, які варті уваги, можуть викликати хвилювання не лише у початківців. Не певні з чого почати? Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися, як не боятися огляду літератури. Обговоримо як знайти відповідні статті; зрозуміти, які статті вказують на перспективні дослідження; як легко збирати й цитувати посилання; як працювати з посиланнями при написанні роботи та забезпечувати успішну співпрацю зі своїми співавторами.

Посилання для реєстрації:

10:15–11:15: https://bit.ly/3rRIqSK

26 травня

Тема: SWOT-аналіз в InCites: справжній коректний аналіз за спеціалізаціями

Тези: InCites Benchmarking & Analytics на основі даних Web of Science Core Collection надає вам об’єктивні та надійні індикатори, необхідні для прийняття впевнених рішень щодо ваших досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як коректно аналізувати продуктивність інституцій, оцінювати співпрацю, визначати експертів у тематиці, демонструвати сильні сторони, відкривати можливості, порівнювати з аналогами тощо.

Нагадаємо, що записи попередніх вебінарів завжди доступні на YouTube каналі.

 

Пресцентр бібліотеки

Перейти до вмісту