Як видання потрапляють до Web of Science: серпневий вебінар від «Clarivate Analytics українською» - Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Як видання потрапляють до Web of Science: серпневий вебінар від «Clarivate Analytics українською»

Бібліотека Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вебінари > Як видання потрапляють до Web of Science: серпневий вебінар від «Clarivate Analytics українською»

Уже традиційно платформа «Clarivate» пропонує науковій спільноті викладачів та здобувачів нашого університету долучитися до безкоштовного вебінару. В останньому літньому місяці розглядаємо лише одну але дуже важливу тему «Як видання потрапляють до Web of Science». Вебінар проходитиме у двох повторах – о 10:15 та о 16:15 на платформі Webex, безкоштовно, з можливістю отримати сертифікат учасника.

Реєстрацію на вебінар вже відкрито. Для участі необхідно перейти за посиланням, натиснути на Register і заповнити анкету. Зазначимо, що трансляція проходитиме в Webex, а підключення можливо лише з техніки із операційною системою вище ХР та оновленими версіями браузерів.

12 серпня 2021

Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

Тези: Складові успішного видання. Ключові персони журналу: автори, рецензенти, члени редколегії. Їхні права та обов’язки. Як знати, хто має право бути. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi імпакт фактор квартиль. Процедура подання та критерії відбору видання до Web of Science Core Collection. Портал видавців. Як визначити скільки цитувань має видання, що не індексується у Web of Science Core Collection. На які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15 – https://bit.ly/3xCtrg2

16:15–17:15 – https://bit.ly/3i71ZQU

Протягом року чекаємо вас на щомісячній серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити не можна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде вебінар українською, також з можливістю отримати сертифікати. Реєстрацію на всі вебінари відкрито, а теми будуть оголошуватися за місяць.

9 вересня 2021: https://bit.ly/2Xt9F6w

14 жовтня 2021: https://bit.ly/3hYu3FX

11 листопада 2021: https://bit.ly/35u3DGW

Записи вебінарів українською на YouTube-каналі.

Сайт компанії: clarivate.com

Iнформація українською: clarivate.ua

Розклад вебінарів російською: https://clarivate.com/ru/webinars/

Розклад вебінарів мовами Євросоюзу: https://clarivate.libguides.com/home

Корисні посилання:

http://webofscience.com/

My.endnote.com

https://publons.com/

https://kopernio.com/

За добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочати підключення необхідно не раніше ніж за 5-10 хвилин до відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90% основного часу, протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається електронний сертифікат учасника.

Прес-центр бібліотеки

Перейти до вмісту